Results / Season 2020/2021 / Czech Real Cup 2020/2021 / Race Results / Round 1

PAUL RICARD


Game | Assetto Corsa Competizione (PC)Class | GT3Date | 04.10.2020

RACE RESULT


Later penalties are included hereSwitch to the "Points" column to display the final order & points

Decimal numbers in the points column do not represent points earned. It's just a tool for more accurate results.

PENALTIES

#87 Vladislav Cerny | +6pos + aggressive driver (AP) status in his next race

Jezdec #87 Vladislav Cerny (AMG) pod modrými vlajkami zavinil naprosto zbytečnou sérii dvou vážných kontaktů s jezdci, kteří byli navíc o kolo rychlejší. Kontakt s jezdcem #266 Marian Kolacek (BMW) byl komisaři vyhodnocen podle pravidla 2.16., následujíkontakt s jezdcem #27 Petr Valecko (LEXUS) podle pravidla 2.5.

#14 Lukas Bilsky | +4pos

Jezdec #14 Lukas Bilsky ve snaze získat výraznou výhodu a přeskočit pozice v první zatáčce závodu provedl relativně nebezpečný předjížděcí manévr spojený s pozdním bržděním. Při nájezdu do první zatáčky ve vyšší rychlosti tím způsobil nehodu která byla vyhodnocena dle pravidla 2.20.

#84 Jan Kurhajec | +4pos

Vozu #84 ( @Jan Kurhajec ) je za incident z 1. kola s vozem #89 (náraz a otočení vozu) udělena penalizace +4pos ve výsledku závodu.

#21 Jakub Vrba | +3pos

Jezdec #21 Jakub Vrba při snaze podjet druhého jezdce, i když bylo jasné, že s danou rychlostí a trajektorií se do zatáčky zároveň s druhým vozem nevejde, ačkoliv mu bylo ponecháván prostor, způsobil nehodu a tím druhého jezdce poškodil. Nehoda byla vyhodnocena podle pravidla 2.16.

#73 Petr Adamec | +3pos

Jezdec #73 Petr Adamec svým návratem na trať v rychlé zatáčce zkřížil cestu jinému vozu a zavinil kontakt, který se štěstím neskončil vážnější nehodou. Incident byl vyhodnocen dle pravidla 2.5.

#81 Bryan Young | Warning

Incident byl komisaři vyhodnocen jako závodní incident. Oba vozy sváděly na rovince souboj a měly dostatek místa. Kontakt tak nelze považovat za vinu některého z jezdců, tedy ani jeho následky. Je uděleno pouze varování, ohledně několika kontaktů se soupeřem v průběhu rovinky před samotným incidentem (#81 Young).

The incident was assessed by the commissioner as a racing incident. Both cars fought a on the straight and had enough space. Contact cannot be considered the fault of any of the riders, and therefore its consequences. Only a warning is given regarding several contacts with an opponent during the straight before the incident itself (#81 Young).

Driver Standings after this round (All Cup Categories).